Під час ділового візиту до Краматорська Голова Партії промисловців і підприємців України взяв участь у Конференції регіонального відділення УСПП на Донбасі

Лідер ділової спільноти здійснив робочий візит на Донбас. Він зустрівся із промислово-підприємницькою спільнотою регіону та обговорив з ними актуальні питання для бізнесу: вплив нещодавнього локдауну, доступ до кредитних ресурсів тощо.

На засіданні РВ УСПП, участь у якому взяли представники державних та місцевих органів влади, промисловці та підприємці Донбасу, була розглянута “Платформа економічного патріотизму: невідкладні заходи 2021”. Документ напрацьований діловим союзом разом із Антикризовою радою громадських організацій, що об’єднала більше сотні ділових асоціації, великих індустріальних компаній, представників малого і середнього бізнесу. Цей документ вже отримали Президент, Уряд і Парламент України.

Також УСПП послідовно працює в діалозі з урядом щодо завершення розробки Стратегії економічного розвитку Донецької і Луганської областей на період до 2030 року. Це має бути максимально прагматичний документ, мати чіткі джерела фінансування та етапи реалізації. 

“Йдеться про створення умов для відновлення і модернізації інфраструктури Донбасу, промисловості, яка має величезний кадровий, сировинний, інтелектуальний потенціал. Прийнято рішення поглибити комунікації місцевих громад і центральних органів влади для спільної роботи в напрямку залучення інвестицій – як національних, так і європейських коштів і грантів”, – повідомив Анатолій Кінах.

Нагадаємо, УСПП виступає партнером реалізації проєкту  “Реконструкція школи №2 м. Авдіївка”, котрий ведеться на грантові кошти ЄС (через МЗС Литви). Проект зараз вже на фінальній стадії.

У своїх коментарях А. Кінах зауважив, що таких проектів можуть бути десятки – потрібна краща поінформованість місцевих громад і політична воля влади.

“Удосконалення і зміцнення діалогу між державою та структурованим громадянським суспільством, бізнесом Донбасу ще раз підтверджує те, що Донбас є і буде невід’ємною частиною України”, – зазначили учасники засідання регіонального відділення .

На засіданні були ухвалені зміни у складі керівних органів Донецького РВ УСПП. Головою правління регіонального відділення обрано Андрія Панкова. До складу Правління увійшли бізнесмени, представники органів влади, економічні експерти тощо.